KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996382
nr 1499 6382
Inge Törner
(1908-1995), Sverige
Oljemålning, Fågel, Signerad. Olja på duk, 24x29 cm, yttermått inklusive ram: 39x44 cm
Inge Törner, född 1908 söder om Stockholm, död 1995, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:37:05
31/10 12:18:31
Inge Törner
Läs mer om Inge Törner